Poseidon Camping & Beach

Bulunduğumuz yerin yan tarafında çok daha büyük çok daha güzel bir yerde 10Haziranda buluşmak üzere.

Küçükkuyu Poseidon Camping

Hikaye Şöyle Başlıyor

Herşey bir hayal ile başladı, şehrin stresinden, karmaşasından, zamansızlığından, kurallarından uzakta, huzur, keyif, mutluluk ve sağlık getirecek bir yaşam tarzı arayışı ile ortaya çıktı.

Herşeyi edindiğimiz deneyimler ile daha ne kadar iyi yapabiliriz düşüncesi ile geliştirdik, neden otel konforunda bir kamp alanı yaratmıyoruz ile birleştirerek harika bir mekan yaratmaya çalıştık.

Küçükkuyu Poseidon Camping

Konaklama seçeneklerimiz

İster sizler için hazırladığımız çadırlarımızda, isterseniz kendi çadırınızda veya karavanınızda tatil için yeşil ile mavinin buluştuğu noktada sizleri bekliyoruz…

[mphb_rooms view_button=”false” book_button=”false” gallery=”false” details=”false” excerpt=”false”]

Poseidon Camping Mekan

Konforunuz için çalışıyoruz

Zeytin ağaçlarının gölgesinde, denizin eşsiz güzelliği ile kuş seslerinin birleştiği bir doğada, sakin, huzurlu bir o kadar da keyifli bir tatil yeri tasarladık.

  • Restoran
  • Sıcak Duş
  • Tertemiz Tuvaletler
  • Elektrik
  • Wi-Fi
  • Kamp Ateşi

Assos Liman

Küçükkuyu

Öncelikle oksijene doyduktan sonra, zaten erkenden uyanmaya başlayacaksınız, erken saatlerde Zeus Altarına çıkıp o müthiş manzaraya şahit olabilirsiniz, çok sıcakladıysanız Mıhlı Başdeğirmende şelaleye gidip buz gibi suya atlayabilirsiniz, Adatepe ve Yeşilyurt Köyüne gidebilirsiniz, Asosa Antik Kente ulaşım yolunun üzerindeyiz zaten, bisiklet yada motorunuz ile mutlaka bir keşif turuna çıkmalısınız. Zaten en iyi yerde konaklayıp denize giriyorsunuz, akşam Küçükkuyuda limanda turlayıp kermes standlarını gezebilirsiniz, yada kampta kalıp kamp ateşinin ve denizin tadını çıkartırsınız.

Poseidon Camping Kafeterya

Mutfağımız

Tamamen bir aile işletmesi; mutfakta egenin müthiş Zeytinyağlıları ve Mezeleri,  kendi teknemizden gelecek günlük Taze Balıklar, bahçemizden toplayacağımız domates, biber, salatalık, semiz otu, patlıcan, nane, maydonozumuz ile hazırlayacağımız doğal lezzetlerimiz sizi bekliyor olacak.

  • Sabah Kahvaltısı
  • Akşam Yemeği
Poseidon Camping

İletişim

Poseidon Camping & Beach e ulaşmak çok kolay. Küçükkuyu dan Çanakkale istikametine giderken solunuzda Opeti geçtikten sonra Egenin Başladığı Yer olarak yazan  sembolik tekneye gelirken Asos Sahil Yoluna  giriyorsunuz, 3 km sonra tabelamızı göreceksiniz, sahil yolunda solunuzda asfalt ile denizin birleştiği, zeytin ağaçlarının süslediği kampımızı ve tabelamızı göreceksiniz.

Adres

Assos Sahil Yolu No:158
Nusratlı Altı / Küçükkuyu Çanakkale

Rezervasyon

+90 (532) 747 6526