Poseidon Camping Kafeterya

Kampımız

Poseidon Camping Kafeterya

Herşeyi kendimiz tasarladık, kendimiz uyguladık, çok da güzel oldu. Sizleri misafir etmek için 3000 m2 zeytin ağaçlarının süslediği bir doğa harikası hazırladık. İster KARAVAN ister ÖZEL ÇADIRINIZ  ile gelebilirsiniz. Dilersenizde bizim yepyeni Pamuk Çadırlarımızın içerisinde nevresimleri yastıkları ve pikeleri ile hazır iki kişilik Ortapedik Yataklar ve Özel olarak yaptırdığımız tek kişilik sünger yataklarımız mevcut. Zeminler tahta üzerine yalıtım malzemesi ile kaplandı, yetmedi her odaya ayrıca yepyeni kilimler aldık. Her çadırda 3lü grup prizler mevcut.

Herkese yetecek özel minderli Şezlonglarımız siz konaklayan misafirlerimize ücretsiz,  Daha özel alan isteyenler için bu yıl yenileyeceğimiz iskelemizin üzerindeki Loca alternatifimiz de mevcut.

Özel iskelemiz size akvaryum tadında harika bir deniz keyfi sunuyor.​

Toplam 4 adet duşlarımız güneş enerjisi ile ısınmakta,  Her an temizlenen toplam 4 adet tuvaletlerimizde prizlerimiz de mevcut.

Toplamda 20 masamız, 80 tane sandalyemiz var, herkese yetecek kadar bolca yerimiz mevcut. İsteyenler kendi masa sandalyelerini getirip çadırlarının önüne de koyabilirler.
 
Restaurantımız gün boyu fast food, ızgara çeşitleri ve mükemmel el emeği mantımız ile hizmetinizde, her akşam ise farklı bir menü hazırlıyoruz , ızgara balık, köfte yada annemizden gelen özel tariflerle hazırladığımız lezzetli yemeklerden oluşuyor. Ayrıca babamızın teknesinden günlük gelen balıkları da sormayı unutmayın, akşam sizin için onlardan da hazırlayabiliriz.

Akşam hava serinlediğinde çevresinde toplanıp keyif ile vakit geçireceğiniz kamp ateşini de unutmadık…

Yepyeni bir deneyim için sizleri bekliyoruz.