Hakkımızda

Her gün güzelleşen bir hayal…

Şehrin stresinden, karmaşasından, zamansızlığından, kurallarından uzakta, huzur, keyif, mutluluk ve sağlık getirecek bir yaşam tarzı arayışı ile ortaya çıktı. Edindiğimiz deneyimler ile daha ne kadar iyi yapabiliriz düşüncesi ile geliştirdik, neden bu doğal ortamda otel konforunda bir kamp alanı yaratmıyoruz ile birleştirerek harika bir mekan yaratmaya çalıştık.

Her bir metrekaresine emeğimizi zamanımızı ve hayallerimizi işledik, sonuçta herkese hitab edebilecek bir yer yaratmaya çalıştık. Her geçen yıl sizlerden gelen fikirler ve istekler ile şekillendirelim istedik. 

Zeytin ağaçlarının gölgesinde, denizin eşsiz güzelliği ile kuş seslerinin birleştiği bir doğada, sakin, huzurlu bir o kadar da keyifli bir tatil yeri tasarladık. Size güzel hatıralar ve arkadaşlıklar belki de dostluklar kazandıracak huzurlu bir ortam yaratmaya çalıştık. 

Tamamen bir aile işletmesi; mutfakta egenin müthiş Zeytinyağlıları ve Mezeleri,  kendi teknemizden gelecek günlük Taze Balıklar, bahçemizden toplayacağımız sebzelerimiz ile hazırlayacağımız doğal lezzetlerimiz sizi bekliyor olacak.  

Bizim iki ufak çocuğumuz var onlardan edindiğimiz tecrübe ile minik misafirlerimiz için özel yemekler hazırlamayı da unutmadık. Biz burada tatil yapsak ne isterdik dedik ve hepsini gerçekleştirmeye çalıştık. 

Minik dostlarımız evcil hayvanlarınızı da kabul ediyoruz.

En büyük mutluluğumuz, sizlerin memnuniyeti. 

Yepyeni bir deneyime hazır olun.